Buty damskie

Co zrobić z niechcianym obuwiem damskim?

Czasami zdarza się, że kupujemy buty, jesteśmy zadowolone, ale po jakimś czasie dochodzimy do wniosku, że jednak nie czujemy się w nich dobrze. Niekiedy zakupiona para okazuje się niewygodna lub stwierdzamy, że w zasadzie do niczego nam nie pasuje. Wyrzucanie butów damskich, w dodatku mało zniszczonych, wydaje się nie na miejscu. Co zatem zrobić, żeby nie wylądowały w koszu, ale nie zajmowały też dłużej miejsca w naszej szafie?

Wymiana obuwia damskiego

I bynajmniej nie chodzi tutaj o zwrócenie butów do sklepu, i zastąpienie ich inną parą (choć w przeciągu 14 dni od zakupu z reguły jest to dozwolone). W niektórych miastach powstają specjalne miejsca, gdzie różni ludzie sprzedają swoją odzież, w tym obuwie damskie. Są to najczęściej kawiarnie, w których taka sprzedaż odbywa się stale lub cykliczne wydarzenia, podczas których pozbywamy się niechcianego przez nas obuwia i ubrań. Czasem odbywa się to na zasadzie wymiany.

Tanie buty damskie na Vinted

Jeśli kupione przez nas buty kurzą się w szafie, możemy wystawić je na sprzedaż przez internet. Popularną ostatnio aplikacją jest Vinted. Możemy sprzedać tam swoje obuwie i zakupić tanie buty damskie. Produkty na Vinted są bowiem wystawiane w bardzo przyzwoitych cenach. Innymi znanymi platformami są np. Allegro, czy Olx.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *